Balin wygrał 3-1 z KP Chrzanów

22.07.2009 19:54 | 0 komentarzy | 1 872 odsłona | red
Na stadionie przy ulicy Fabrycznej w środowe popołudnie Orzeł Balin wygrał 3-1 (1-1) mecz kontrolny z KP Chrzanów.
0
Zamieszanie w polu karnym Fabloku

Jeszcze niedawno oba zespoły grały w V lidze. Teraz balinianie sposobią się do debiutu w czwartej lidze, a piłkarze KP Chrzanów zaczną sezon w okręgówce. Pierwsza połowa była dość wyrównana. W 35. minucie Balin objął prowadzenie po strzale Szafrana. Cztery minuty później po podaniu W. Domurata strzałem w długi róg Łabanowski doprowadził do wyrównania.

Po zmianie stron, gdy w obu ekipach nastąpiło wiele zmian, uwidoczniła się przewaga podopiecznych Antoniego Gawronka. Po godzinie gry gola na 2-1 zdobył Suwaj, któremu z lewej strony pola karnego wyłożył piłkę Ciepichał po serii dryblingów. Na 3-1 wynik ustalił w 86. minucie Małodobry. Po jego strzale z dystansu piłka skozłowała, myląc Gielarowskiego.