Rezerwy Alwerni pokonały Płazę

02.08.2009 23:26 | 0 komentarzy | 1 756 odsłona | red
W rozegranym w upale niedzielnym meczu kontrolnym rezerwy Alwerni pokonały 3-2 Płazę.
0
Strzelec bramki dla Alwerni II Grzegorz Pater (z prawej) w pojedynku z rywalem z Płazy

Gospodarze prowadzili już 2-0 po strzałach zawodników z kadry pierwszej drużyny Szymona Budziaszka i Grzegorza Patera.  W 20. minucie kontaktowego gola dla Płazy zdobył Łukasz Deszcz. Tuż przed końcem pierwszej połowy po dynamicznym wejściu w pole karne wyrównał testowany zawodnik gości, grający wcześniej w Wiśle Jankowice. W 60. minucie wynik na 3-2 dla miejscowych ustalił Szymon Budziaszek, wykorzystując błąd bramkarza (złapał piłkę podaną przez obrońcę, prokurując rzut wolny).

Co ciekawe, oba zespoły zagrają ze sobą w sobotę, 8 sierpnia, jeszcze raz.

Stawką będzie awans do drugiej rundy Pucharu Polski.

Pierwszy zespół Alwerni, przygotowujący się do debiutu w trzeciej lidze, zremisował w sobotę 1-1 z Olimpią Truskolasy.