Bobrek wygrał, Gorzów przegrał

10.08.2009 09:31 | 0 komentarzy | 1 579 odsłona | red
Z dwóch zespołów z gminy Chełmek, które w niedzielę zadebiutowały w oświęcimskiej klasie A, punkty zdobył tylko Bobrek po wygranej z Piotrowicami.
0
Piłkarze Piotrowic powstrzymują rywala z Bobrka

Bobrek prowadził 3-1 po dwóch golach Jacka Linczowskiego i trafieniu Rafała Sergiela. Gospodarze mieli jeszcze kilka dogodnych okazji (m.in. trafili w słupek). Goście z Piotrowic w ostatniej minucie zdobyli drugiego gola. Jednak to Bobrek zainkasował zasłużone trzy punkty.

Zgoła odmienne nastroje panowały w Gorzowie. Miejscowy LKS uległ 0-4 (0-2) jednemu z faworytów rozgrywek Skidzinowi. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale gospodarze nie zdołali nawet zaliczyć honorowego trafienia (dobrą sytuację miał m.in. ich najlepszy snajper Ireneusz Palka).
Przed meczami w Bobrku i Gorzowie prezes PPN Oświęcim Tadeusz Szczerbowski wręczył kapitanom obu zespołów okazałe puchary za awans.