MTS wziął rewanż na Virecie

03.09.2009 11:54 | 0 komentarzy | 2 150 odsłony | red
W środowym sparingu szczypiorniści pierwszoligowego MTS Chrzanów pokonali 28-24 Viret Zawiercie.
0
Rzuca Adam Kruczek (MTS), w akcji obronnej Krzysztof Kurełek (Viret)

W piątek chrzanowianie ulegli w Zawierciu 27-28. W środę na własnym parkiecie mieli okazję do rewanżu. Jednak przez długi czas podopieczni Adama Piekarczyka przegrywali. Do przerwy notowano 10-14, a w drugiej połowie było 18-21 i 21-23. Dobrą partię w szeregach gości rozgrywał zwłaszcza Krzysztof Kurełek, do niedawna zawodnik MTS-u. W końcówce gospodarze jednak przyspieszyli grę, a goście dla odmiany mieli słabo nastawione celowniki. Przy stanie 24-24 rzut karny wykorzystał Rafał Bugajski. Potem gospodarze przeprowadzili trzy szybkie ataki, a w obronie zagrali na zero. Tym samym wygrali 28-24.