Smutek w Żarkach: znów bez punktów

06.09.2009 11:41 | 9 komentarzy | 2 387 odsłony | red
W sobotę szóstoligowcy z Żarek przegrali 1-2 z rutynowaną Kalwarianką, kończąc mecz w dziesiątkę.
9
Przy piłce Piotr Szafran (Żarki), atakowany prze rywala z Kalwarianki

Pierwsza połowa była bardzo słabym widowiskiem. W 32. minucie sędzia dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym Roberta Jesionowskiego. Karnego na gola zamienił Damian Michulec.

W 52. minucie było już 0-2, gdy Mateusz Płonka trafił do siatki z 6 metrów w zamieszaniu podbramkowym. W 59. minucie mogło być 0-3, ale Damian Michulec nie wykorzystał kolejnej jedenastki. Jego zamiary wyczuł bramkarz gospodarzy Zbigniew Adamski. Chwilę później za przekleństwa boisko musiał opuścić Dominik Adamowicz. Paradoksalnie grając ostatnie pół godziny w osłabieniu podopieczni Stanisława Dwornika prezentowali się lepiej i ruszyli do ataku. Groźne strzały Łukasza Piegzika i Bartłomieja Kurzaka wybronił jednak golkiper gości Dariusz Łuczak. W doliczonym czasie gry skapitulował dopiero po uderzeniu w długi róg Bartłomieja Kurzaka. Żarczanie przegrali piąty mecze od początku sezonu i ich sytuacja staje się nie do pozazdroszczenia. Po meczu trener Stanisław Dwornik miał wiele uwag do pracy arbitrów.