Triumf Zagórzanki w Kościelcu

06.09.2009 19:13 | 7 komentarzy | 2 063 odsłony | red
Niedzielna potyczka A-klasowców zakończyła się zwycięstwem Zagórzanki w Kościelcu. Goście wygrali zasłużenie 3-0, choć beniaminek zasłużył przynajmniej na bramkę.
7
Na pierwszym planie bohater meczu Arkadiusz Biesek z Zagórzanki, atakowany przez zawodnika Kościelca

Już w 10. minucie Arkadiusz Biesek po podaniu od Mariusza Wójcika strzałem z 10 metrów w długi róg dał prowadzenie Zagórzance. Jeszcze przed przerwa gospodarze mieli dwie okazje do wyrównania. Jednak obrońca zablokował w polu karnym strzał Radosława Latki. Kilka minut później Paweł Lorek zamykający długi słupek po centrze z rogu nie sięgnął piłki.

Również druga połowa zaczęła się pomyślnie dla faworyzowanych gości. W 58. minucie Arkadiusz Biesek padł w polu karnym po wejściu Wojciecha Marmura. Jedenastkę na bramkę zamienił grający trener gości Artur Oczkowski. Wynik na 3-0 ustalił mocnym strzałem oddanym w pełnym biegu Arkadiusz Biesek, niewątpliwy bohater spotkania.

Gospodarze zasłużyli przynajmniej na jedną bramkę. Najbliżsi jej zdobycia był w końcówce zmiennik Artur Głownia. Po kiksie obrońcy mając przed sobą tylko bramkarza wywalczył jedynie róg. Jeszcze wcześniej po szybkim ataku Kościelca lewą strona piłka ostemplowała poprzeczkę.