20.09.2009 19:34 | 7 komentarzy | 2 029 odsłony | red
W niedzielnym meczu klasy B piłkarze ZWM Wodna ulegli 2-3 Dulowej.
7
W polu karnym ZWM Wodna przy piłce kapitan Dulowej Krzysztof Mirek

Już do przerwy goście prowadzili 2-0 po strzale Tomasza Kobiereckiego z 30 metrów (bramkarz spóźnił się z interwencją) oraz uderzeniu Krzysztofa Mirka po dokładnym dograniu Kamila Płonki. Kontaktowego gola tuż po przerwie strzałem pod poprzeczkę zdobył Paweł Niesyty. Jednak w 59. minucie Krzysztof Mirek padł w szesnastce po interwencji pilnującego go przez cały mecz Radosława Borowskiego. Gospodarze twierdzili, że faul miał miejsce przed polem karnym. Sędzia podyktował jednak jedenastkę. Na bramkę pewnym strzałem zamienił go Paweł Nowakowski. Gdy w 70. minucie Paweł Mencel płaskim strzałem przy lewym słupku zdobył drugiego gola dla Wodnej, wydawało się, że remis jest w zasięgu gospodarzy. Jednak ich finisz nie był tak skuteczny, jak tydzień wcześniej na Kątach i to goście po końcowym gwizdku dopisali sobie 3 punkty.