Wysoka porażka rezerw Płazy

28.09.2009 07:32 | 1 komentarz | 1 281 odsłona | red
Występująca w C klasie druga drużyna Tempa Płaza przegrała w niedziele wysoko, bo aż 5-0 z LKS Rusocice.
1

Wynik końcowy tego spotkania zdaje się być najniższym wymiarem kary jaką mogła spotkać rezerwy Tempa w tym dniu. Występujący w tym spotkaniu jako goście zawodnicy z Płazy do rywalizacji przystąpili w dziesięcioosobowym składzie. Braki kadrowe spowodowane były rozgrywanym w tym samym czasie meczem klasy A, w którym Regulice podejmowały „jedynkę” z Płazy.

Miejscowi wynik otworzyli w 23. minucie po tym jak „jedenastkę” podyktowaną przez sędziego wykorzystał Stanisław Jochymek. Dziesięć minut potem długie podanie od bramkarza trafiło do Mateusza Pastuszki, a ten wbiegł w pole karne i dograł na głowę do Łukasza Hapka, który skierował piłkę do siatki i było 2-0. Bramka do szatni dla miejscowych padła po wyprowadzonej kontrze Jarosława Starowicza.

Po zmianie stron koncert niewykorzystanych sytuacji dali zawodnicy z Rusocic. Z kilkunastu dogodnych sytuacji bramkowych wykorzystali tylko dwie. Najpierw tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkanie do siatki trafił Mateusz Pastuszka, a wynik spotkania na 5-0 z rzutu karnego ustalił Jerzy Stańko.