Pewne zwycięstwo Brodeł

28.09.2009 13:17 | 1 komentarz | 1 275 odsłona | red
Zryw Brodła przegrywał z rezerwami Zagórzanki, ale ostatecznie odniósł przekonujące zwycięstwo dzięki czemu z jedną porażka na koncie w dalszym ciągu plasuje się w czołówce tabeli C klasy.
1

Zryw Brodła przegrywał z rezerwami Zagórzanki, ale ostatecznie odniósł przekonujące zwycięstwo dzięki czemu z jedną porażka na koncie w dalszym ciągu plasuje się w czołówce tabeli C klasy.

Już w 2. minucie po strzale Kani wykazać w bramce Brodeł musiał się Krukowski. Po chwili został już pokonany, a strzelcem bramki został Szymon Kołodziej, który wykorzystał „przebitkę” po rzucie rożnym i strzelił głową.

W 11. minucie padło wyrównanie. Piłkę przy dalszym słupku płaskim strzałem umieścił Filipiak. Od tego momentu goście mieli problemy ze skonstruowaniem akcji notując wiele strat z czego korzystał Zryw. W 39. minucie obrońcę Zagórzanki na szesnastce minął Czech trafiając na 2-1. Piłka powoli zmierzała do bramki i biegło za nią dwóch napastników. Dobrze, że żaden z nich nie postanowił sam sfinalizowac akcji, bowiem byłby spalony. Jeszcze przed przerwą trzecią bramkę zdobył Ścibor, który mocnym uderzeniem pokonał Hudzika.

W 62. minucie sfaulowany w polu karnym został Kamil Celej. Sam poszkodowany podszedł do jedenastki i był bezbłędny, a w 66. minucie wynik meczu z rzutu wolnego ustalił Paweł Gaudyn. Zagórzanka zdobyła drugą bramkę w doliczonym czasie gry, ale Bigaj skierował futbolówkę do siatki...rękami niczym siatkarz walczący o sporną piłkę na siatce i otrzymał za to żółtą kartkę.