Chrzanowscy siatkarze urwali seta Olkuszowi

04.10.2009 10:12 | 0 komentarzy | 1 044 odsłona | red
Siatkarze PMOS-u Chrzanów w debiucie w III lidze przegrali w sobotę u siebie z Kłosem Olkusz 1-3.
0
Siatkarze PMOS-u po meczu dziękują rywalom z Olkusza za grę

W pierwszym zaciętym secie chrzanowianie ulegli rywalom 25-27. W drugim poprawili grę, zwyciężając 25-21. Jednak w trzeciej partii goście z Olkusza dość szybko wypracowali sobie bezpieczną przewagę. Prowadzili 11-7 i 19-13. Po ataku z prawego skrzydła wygrali 25-15.

Podobny scenariusz powtórzył się w czwartym secie. Siatkarze PMOS-u mieli słabe przyjęcie, popełniali też sporo błędów. W efekcie przegrali seta 18-25 i cały mecz 1-3. Trenerka Iwona Urbańczyk mimo porażki dostrzega też pozytywy w grze swoich podopiecznych.
- To był jak do tej pory nasz najlepszy mecz od sierpnia, odkąd przejęłam zespół – przekonuje.