Podział punktów w meczu KP Chrzanów

04.10.2009 11:18 | 4 komentarze | 1 494 odsłona | red
Klub Piłkarski Chrzanów bezbramkowo zremisował z Iskrą Klecza Dolna w meczu 9. kolejki VI ligi piłkarskiej. Spotkanie między dwoma czołowymi zespołami rozczarowało.
4
Klub Piłkarski Chrzanów bezbramkowo zremisował z Iskrą Klecza Dolna w meczu 9. kolejki VI ligi piłkarskiej

Niemal przez pełne 90 minut to chrzanowianie prowadzili grę, a goście ograniczali się do kontr. Po jednej z nich w drugiej połowie powinni wyjść na prowadzenie, ale w sytuacji sam na sam z Matlakiem świetną interwencją popisał się Gielarowski.

Gospodarze stworzyli sobie natomiast dwie doskonałe okazje po dośrodkowaniach – najpierw z rzutu rożnego, później z akcji. W pierwszej z tych sytuacji z kilku metrów minimalnie chybił Broniek, a w doliczonym czasie gry, do bramki rywala nie trafił Łapanowski.

Chrzanowianie po tym meczu zostali w tabeli wyprzedzeni przez KS Chełmek, który dziś pokonał Żarki 3-1.