Dreszczowiec w Krzeszowicach

08.11.2009 09:48 | 0 komentarzy | 1 144 odsłona | red
Z pewnością to spotkanie można zaliczyć do gatunku dreszczowców. Maraton przegrał nieznacznie, zatem tym bardziej pozostał niedosyt.
0

Pierwszego seta zdobyli goście, choć miejscowi nie odpuszczali. Druga część gry należała do podopiecznych Edwarda Zająca, którzy osiągnęli 9-punktową przewagę. Trzecią odsłonę ponownie wygrali siatkarze GKPS-u, a w czwartej partii krzeszowiczanie doprowadzili do tie-breaku.

I właśnie w piątym secie emocje sięgnęły zenitu. Przy stanie 11-13 gospodarze zdołali wyrównać. Jednak po błędzie zawodnika Maratonu przyjezdni znów prowadzili i zdobyli jeszcze jeden punkt, który był na wagę triumfu.

- Rywale zagrali świetnie na zagrywce. Spośród moich podopiecznych najlepiej spisał się Sylwester Szymański - podsumował szkoleniowiec Maratonu Edward Zając.

Maraton Krzeszowice- GKPS Gorlice 2-3 (22-25; 25-16; 22-25; 25-23; 13-15)