Dwie wygrane w tygodniu

08.11.2009 10:05 | 0 komentarzy | 1 553 odsłona | red
W meczu III ligi siatkówki zawodniczki PMOS-u Chrzanów wygrały w sobotę 3-0 z UKS Iskrami Grybów.
0
Chrzanowianki w drugim secie motywują się do walki

W środę chrzanowianki wygrały w Brzesku 3-2. Od początku meczu z zespołem z Grybowa widać było, że bardzo chcą odnieść kolejną wygraną.

Pierwszego seta wygrały 25-15. W drugim przy stanie 22-22 przy serwie A. Augustyniak przeprowadziły trzy skuteczne akcje. W trzeciej partii tylko do połowy rywalki dotrzymywały im kroku, prowadząc nawet 13-12. Podopieczne Grażyny Malczewskiej dzięki dobremu przyjęciu i konsekwencji w grze wygrały tę partię 25-19 i cały mecz 3-0. O zwycięstwie zadecydowało ich dobre przyjęcie oraz konsekwencja w grze. Nie powtórzyły błędu z meczu z Wisłą, kiedy prowadząc już 2-0 uległy 2-3.