Siatkarki Maratonu przegrały po zaciętej potyczce

08.11.2009 11:56 | 1 komentarz | 1 137 odsłona | red
Emocji w tym starciu nie brakowało. Jednak radość miejscowych zmąciły kontuzje dwóch zawodniczek, które musiały zostać hospitalizowane.
1

W pierwszym secie sporo błędów popełniały przyjezdne i w konsekwencji to gospodynie prowadziły w setach 1-0. W drugiej i trzeciej partii podopieczne Krzysztofa Zabielnego świetną postawą pokazały, iż tanio skóry nie sprzedadzą.

Jednak w czwartej odsłonie plan zwycięstwa zepsuły przyjezdnym siatkarki Jasła wygrywając zaledwie dwoma punktami. Taką samą różnicą „oczek” ekipa miejscowa zdobyła tie-breaka.

- Mogliśmy wygrać 3-1, bo w czwartym secie była szansa na zwycięstwo, a przegraliśmy 3-2 - powiedział nam trener Maratonu Krzysztof Zabielny.

MOSiR Jasło - Maraton Krzeszowice 3-2 (25:21; 22:25; 17:25; 25:23; 15:13)