Kolejna porażka Maratonu

15.11.2009 08:38 | 1 komentarz | 1 513 odsłona | red
Maraton po raz kolejny nie sprostał rywalkom. Potyczka z Dalinem zakończyła się po trzech setach. To czwarta z rzędu porażka krzeszowiczanek.
1

Już od początku dominowały przyjezdne, a miejscowe goniły wynik. W drugiej części gry podopieczne Krzysztofa Zabielnego prowadziły 5-3, lecz inicjatywę przejęły siatkarki z Myślenic.

Trzecia partia, podobnie jak poprzednia, rozpoczęła się emocjonująco. Lecz gdy wynik brzmiał 9-9, zawodniczki Dalinu nie dały już szans gospodyniom.

- Zabrakło skuteczności, a w trzecim secie mieliśmy słabe przyjęcie - przyznał trener Maratonu Krzysztof Zabielny.

Maraton Krzeszowice- Dalin Myślenice 0-3 (20-25; 17-25; 20-25)