Napędzili strachu Wawelowi

15.11.2009 08:40 | 0 komentarzy | 1 692 odsłona | red
W sobotnim meczu III ligi siatkarze PMOS-u Chrzanów ulegli 2-3 faworyzowanemu Wawelowi Kraków.
0
Skuteczny atak siatkarzy PMOS-u

Pierwszego seta goście z Krakowa łatwo wygrali 25-15. W drugim mieli piłkę setową, ale ulegli 24-26. Chrzanowianie poszli za ciosem i wygrali także trzeciego seta 25-23. Ostatnia piłka przyznana gospodarzom wzbudziła duże emocje na ławce gości. Trener Wawelu powiedział kilka mocnych słów pod adresem arbitrów i resztę meczu oglądał z trybun. Sportowa złość sprawiła, że krakowianie od tego momentu poprawili przyjęcie i atak. Czwartego seta wygrali 25-15, a w piątym zwyciężyli 15-9. Dalej są więc niepokonani w lidze. Co ciekawe, w obu zespołach zagrało kilku wychowanków libiąskiej Janiny.