1. kolejka Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu

17.11.2009 09:19 | 5 komentarzy | 2 708 odsłony | red
Z dwutygodniowym poślizgiem wystartowała Młoda Chrzanowska Liga Futsalu. Liderem po pierwszej kolejce jest Północ Chrzanów uważana za jednego z faworytów. Zanotowano aż trzy remisy co pokazuje, że poziom powinien być wyrównany.
5
Zawodnicy Orłów Junior na własne życzenie zremisowali z PUKS Trójka Trzebinia

Drugi zespół UKS II LO prowadził z „dwójką” MKS-u Trzebinia za sprawą bramki Gryźca z ósmej minuty. Na sekundy przed końcem pierwszej połowy do remisu doprowadził Malczyk, który dobił piłkę z najbliższej odległości po ambitnej akcji kolejki z zespołu, który od połowy boiska był faulowany przez rywala, ale mimo to kontynuował akcję. Tuż po przerwie na ponowne prowadzenie UKS wyprowadził Marcin Kardas, ale w końcówce wyrównał Głowacz i zespoły podzieliły się punktami. Północ 8-2 wygrała z UKS II LO 1. Do przerwy jednak mimo sporej przewagi było tylko 2-0. Przy prowadzeniu 8-0 defensywa Północy się rozluźniła i Lasika w 39. minucie dwukrotnie pokonał Stokłosa. Orły Junior prowadziły z PUKS-em Trzebinia 2-0. Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Kaczara. Kiedy w 33. minucie Orły grały w osłabieniu po tym jak drugą żółtą kartkę obejrzał Sekuła do remisu doprowadził Kieres.

Punktami podzieliły się także Zagórzanka oraz Olimpijczyk. Ci pierwsi prowadzili już od drugiej minuty po bramce Patryka Paliwody. W 28. min. z rzutu wolnego z 10 metrów wyrównał Artur Ząbek. Młody zespół Olimpijczyka skutecznie się bronił, a między słupkami świetnie spisywał się Bakun. Olimpijczyk mógł nawet wygrac, ale Kołomański zmarnował znakomitą sytuację sam na sam

Pewne zwycięstwo nad Solidexem odniosła Antalya Junior. Kebaby na pierwszą bramkę czekały jednak aż do 17 minuty kiedy do siatki trafił z najbliższej odległości Noszczyński. Ostatecznie Antalya wygrała 5-0, a do siatki dwukrotnie trafił Radziejewski i po razie Dulowski oraz Gucik.