3. kolejka Chrzanowskiej Ligi Futsalu

17.11.2009 09:22 | 1 komentarz | 1 874 odsłona | red
W najciekawszym spotkaniu kolejki OLKO zremisowało z Protectorem 3-3 tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania, Liderem jest wciąż Północ, która po pokonaniu Instalbudu jako jedyna wciąż ma komplet punktów.
1
Dawid Kulawik strzelił bramki, które zdecydowały o zwycięstwo Megalo nad faworyzowanym Wygiełzowem

Młody zespół Orła Balin nie przestraszył się mocnego kadrowo ADI i podjął walkę przez co pierwszy niedzielnego popołudnia pojedynek był niezwykle emocjonujący. Cały czas prowadziło jednak ADI. W 26. minucie po golach Barana i Koguta Orzeł zniwelował jednak straty do stanu 2-3. W chwili na 4-2 trafił Jawień, ale w 32. minucie bramkę kontaktową strzelił Ołpiński. W ciągu ostatniej minuty bramkarze zostali pokonani trzykrotnie. Jeden raz trafili gracze Orła, a dwukrotnie ADI i to ten zespół wygrał 7-4.

Antalya prowadzenie z Solidexem objęła w 2. minucie po strzale w okienko Jedynaka. Po chwili jednak również z dystansu po rykoszecie wyrównał Milewski. W 10. minucie Jedynak mimo, że był faulowany przepchał Wielgusa i wyprowadził Kebaby na prowadzenie, ale już po czterech minutach był ponownie remis. W 15. min. swoją trzecią bramkę zdobył Jedynak po raz kolejny trafiając z dystansu w okienko, a po przerwie Antalya skutecznie kontrowała i po składnych akcjach w 32. minucie prowadziła już 6-2. Rozmiary porażki z przedłużonego rzutu karnego nieco zmniejszył Gabryś.

Mimo że w składzie Protectora na mecz z OLKO brakło Oczkowskiego i Stacha, kadra zespołu była mocna jak nigdy wcześniej. W meczu ligowych potentatów nikt nie chciał bowiem stracić punktów. Prowadzenie objęło OLKO po mocnym strzale Marcina Hejmeja. Do remisu w 16. minucie doprowadził uderzeniem przy dalszym słupku Konrad Podobiński, a jeszcze przed przerwą Dobrowolski zagrał do Boguckiego, który tylko dopełnił formalności i Protector prowadził. W drugiej połowie długo wynik się nie zmieniał, aż w końcu w 35. minucie po kontrze Knapik zagrał do M. Hejmeja a ten wyrównał. Po chwili z przedłużonego rzutu karnego w Proksę uderzył Pindel, ale w 39. minucie pokonał go Knapik i OLKO wygrywało 3-2. Protector wycofał bramkarza i długo rozgrywal akcje, aż w końcu po strzale Boguckiego piłkę na lini bramkowej do siatki wbił jeszcze Wierzbic i było po trzy.

Megalo prowadziło po bramce z 20. minuty Jakuba Horawy. Tuz po przerwie po rozegraniu rzutu wolnego wyrównał zawodnik Wygiełzowa Kamil Adamczyk. Końcówka należała jednak do Megalo, które pokonało ubiegłorocznego mistrza ligi 4-1. a Księżarczyka dwukrotnie pokonał Kulawik i raz Ł. Wierzba.

Mecz Orłów z UKS II LO miał tylko jednego bohatera. Był nim Wojciech Sabuda, który strzelił pięć bramek odbierając chęci defensywie II LO do walki. Orły wygrały więc wysoko, bo aż 10-2. Kolejne trzy punkty zainkasowała Północ, która wygrała z Instalbudem 4-1. Gdyby Instalbud w drugiej połowie był jednak skuteczniejszy wynik mógłby być inny, a tak do siatki Północy trafił tylko Wielonek.