Rzeszów w dwie godziny ograł Opokę

22.11.2009 09:41 | 0 komentarzy | 1 704 odsłona | red
Zawodnicy Opoki Trzebiniu w sobotnim meczu ekstraklasy ulegli 0-3 rywalom z Rzeszowa. Dwa pojedynki trwały pięć setów.
0
Dariusz Kiełb (w głębi stołu) przegrał 2-3 z Tomaszem Lewandowskim

W pierwszym meczu Jakub Perek będący ostatnio mocnym punktem trzebinian gładko uległ 0-3 Pawłowi Chmielowi. Znacznie ciekawiej było w pojedynku innego gracza Opoki Dariusza Kiełba z kapitanem gości Tomaszem Lewandowskim. Dariusz Kiełb dwukrotnie doprowadził do wyrównania w setach. W decydującym secie jednak ugrał tylko 3 punkty. Także przeżywający ostatnio kryzys formy kapitan trzebinian Krzysztof Kaczmarek przegrał 2-3 z drugim z braci Chmielów Piotrem. Wcale jednak nie musiał ulec, bo w piątym secie wygrywał już 5-1. Jednak potem zagrał zbyt nerwowo, a rywal wykorzystał jego błędy.