Opoka przegrała w Grodzisku, ale po walce

09.12.2009 13:29 | 0 komentarzy | 2 015 odsłony | red
We wtorkowym, wyjazdowym meczu z liderem tenisiści trzebińskiej Opoki zdobyli tylko seta. Zespół Bogorii Grodzisk Mazowiecki będący głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego wygrał zasłużenie 3-0.
0
Tylko kapitan Opoki Krzysztof Kaczmarek urwał seta zawodnikowi Bogorii

W pierwszym meczu utytułowany Daniel Górak ograł Jakuba Perka 3-0. Potem kapitan Opoki Krzysztof Kaczmarek stanął naprzeciw Chińczyka Xu Wenlianga. Po przegranym pierwszym secie drugiego rozstrzygnął na swoją korzyść. Niestety, w czwartej partii zdobył tylko punkt, a w ostatnim secie ugrał sześć „oczek”. Jeszcze trudniejsze zadanie miał Dariusz Kiełb w pojedynku z asem atutowym Bogorii Wang Zeng Yi. Najbliżej wygrania zawodnik z Trzebini był trzeciego seta, w którym prowadził nawet 10-6. Po zaciętej walce uległ jednak 13-15.