Gwiazdkowy turniej w Regulicach

29.12.2009 15:05 | 6 komentarzy | 2 124 odsłony | red
W poniedziałek w hali sportowej w Regulicach został rozegrany Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Ministra Sportu i Turystyki dla dzieci i młodzieży.
6

W poniedziałek w hali sportowej w Regulicach został rozegrany Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Ministra Sportu i Turystyki dla dzieci i młodzieży.

Zawody podzielone zostały na trzy kategorie wiekowe. W grupie pierwszej kategoria rocznika 97 i młodszych udział wzięło sześć drużyn. Równych sobie nie mieli w niej zawodnicy ekipy o wdzięcznej nazwie Ciapko Skład Regulice, którzy wygrali wszystkie swoje mecze.

W grupie drugiej, skupiającej piłkarzy z roczników 93-96 wystąpiło siedem drużyn. Tu grano już w dwóch grupach, z których do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły. W finałowym spotkaniu Antalya Chrzanów wysoko, bo aż 7-1, pokonała reprezentacje SPRiN Regulice II.

W ostatniej kategorii wiekowej (roczniki 89-92) wystąpiło osiem zespołów. W finale spotkały się ekipy Antalya i Protectora. Ci pierwsi nieznacznie, bo tylko różnicą jednej bramki musieli uznać wyższość swoich kolegów z parkietu.

W turnieju zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu łącznie w trzech kategoriach wiekowych wzięła udział rekordowa ilość 21 drużyn, w szeregach których zagrało aż 160 zawodników. Gościem specjalnym turnieju był asystent trenera reprezentacji Polski w futsalu oraz pierwszy trener drużyny ekstraklasy Pogoni 04 Szczecin Gerard Juszczak, który podarował nagrody w postaci koszulek, szalików i proporczyków.