Dziewięć drużyn powalczy o puchar burmistrza Trzebini

21.01.2010 15:57 | 3 komentarze | 2 039 odsłony | red
W sobotę, 23 stycznia, w sali gimnastycznej SP nr 8 w Trzebini rozegrany zostanie po raz szesnasty Noworoczny Turniej Piłki Nożnej. W ubiegłym roku w turnieju uczestniczyło 18 drużyn. Tym razem na starcie stanie dziewięć ekip. Dlatego w odróżnieniu od poprzednich turniejów zawody będą trwały tylko dzień.
3
Jakub Wilk (MKS I) został w ubiegłym roku już po raz czwarty najlepszym bramkarzem imprezy

W sobotę, 23 stycznia, w sali gimnastycznej SP nr 8 w Trzebini rozegrany zostanie po raz szesnasty Noworoczny Turniej Piłki Nożnej. W ubiegłym roku w turnieju uczestniczyło 18 drużyn. Tym razem na starcie stanie dziewięć ekip. Dlatego w odróżnieniu od poprzednich turniejów zawody będą trwały tylko dzień.

Na liście startowej są ADI Wola Filipowska, Piwosze Krzeszowice, Wolanka I i II, MKS Trzebinia-Siersza I i II, Juniorzy MKS Trzebinia-Siersza, Ruch Młoszowa i Dulowa.

- Zespoły podzielimy na dwie grupy - informuje Jacek Pająk, prezes organizującego zawody UKS Trzebinia.

W poprzednim roku turniej wygrali zawodnicy MKS I. W finale pokonali graczy Tramwaju Kraków. W tym roku MKS jest rozstawiony, podobnie jak ekipa ADI, trzecia w ubiegłym roku.

Zwycięski zespół otrzyma puchar burmistrza Trzebini. Przewidziano też nagrody indywidualne. Turniej zacznie się o godz. 9, a zakończy około godz. 16.30. Organizatorzy liczą, że jak co roku zawodników będzie dopingować liczna grupa kibiców.