14. kolejka Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu

16.02.2010 20:27 | 0 komentarzy | 2 569 odsłony | red
MKS Trzebinia-Siersza I odrobił dwubramkową stratę w meczu z Północą Junior i na dwie kolejki przed końcem ligi ma wciąż 5 punktów przewagi nad tym zespołem oraz Antalyą Junior.
0
Patryk Gąsior (MKS I) obronił w meczu z Północą Junior dwa przedłuzone rzuty karne.

Jako pierwsi na parkiet w sobotę wyszli piłkarze Olimpijczyka oraz PMOS-u. Ci drudzy wygrali pewnie 10-0, a skutecznością zabłysnął Miłosz Ołpiński, który zdobył sześć bramek. PUKS Trójka w derbach Trzebini okazał się lepszy od MKS-u II. PUKS prowadził już 3-0, a jedyne trafienie dla MKS-u zaliczył Wallentin.

Antalya Junior prowadziła z Orłami Junior po bramce Radziejewskiego ze 4. minuty. Do remisu doprowadził Karol Domurat, ale kolejne dwa trafienia Radziejewskiego spowodowały, że było 3-1 dla Kebabów, a przed przerwą na 4-1 gola zdobył jeszcze Kurzak. Stratę nieco zniwelował Karol Domurat, który pokonał Trzeciaka po raz trzeci w 24. minucie i do końca meczu było sporo emocji. Orły starały się uzyskać remis, ale wynik już się nie zmienił i Antalya wygrała 4-3.

Strzelanie w meczu Solidexu Junior z Zagórzanką rozpoczęło się dopiero w ostatnich 10 minutach. W 32. minucie wynik otworzył Ptasiński, a po chwili strzałem pod poprzeczkę na 2-0 dla Solidexu doprowadził Bartoszewicz. Minęło zaledwie kilkanaście sekund, a było już tylko 1-2 po trafieniu Ortyla. W 37. minucie na 3-1 trafił Ptasiński, ale końcówka należała do Patryka Paliwody. Dwoma uderzeniami przy dalszym słupku pokonał Majkę i ustalił wynik meczu na 3-3.

We wtorek spotkały się dwie czołowe ekipy w tabeli. MKS na trzy kolejki przed końcem rozgrywek miał pięć punktów przewagi nad Północą Junior. Już w 18. sekundzie stratę zaliczył Urbański z czego skorzystał Gaudyn i wyprowadził Północ na prowadzenie. Na 2-0 podwyższył Orszulak celnie uderzając po rzucie rożnym. W 14. min. z rzutu wolnego bramkę kontaktową zdobył Jakub Pająk. Przed przerwą Północ Junior mogła podwyższyć wynik, ale przedłużone rzuty karne Kaisera i Stacha wybronił Gąsior. Tuż po wznowieniu gry w drugiej części meczu bramkę wyrównującą dla MKS-u zdobył Michał Kowalik i wynik remisowy utrzymał się do końcowej syreny. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek MKS I ma więc pięć punktów przewagi nad Północą Junior oraz Antalyą Junior.

W zaległym spotkaniu z pierwszej rundy UKS II LO 2 prowadził z Olimpijczykiem po trafieniu Stolarczyka. Do remisu doprowadził Orkwiszewski, ale w drugiej połowie skutecznością popisał się Bieda i II LO wygrało 4-1.