15. kolejka Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu

22.02.2010 19:17 | 0 komentarzy | 2 512 odsłony | red
MKS Trzebinia-Siersza I wygrał z Antalyą Junior 3-1, mimo, że do meczu przystąpił bez rezerwowych. Dzięki trzem punktom MKS I na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnił sobie tytuł mistrzowski, a na zakończenie ligi, 7 marca, będzie trwała walka o miejsce drugie pomiędzy Północą i Antalyą.
0
Akcję Antalyi w meczu z MKS-em I wyprowadza Bartosz Nowak.

Olimpijczyk do meczu z PUKS-em przystąpił bez nominalnego bramkarza, co spowodowało, że walczyć o korzystny wynik było trudno. Szczególnie w pierwszej połowie, kiedy Sabuda odbijał piłki, ale więc dobitek był już bezradny. PUKS sytuację wykorzystywał i wygrał pewnie 8-2. PMOS nie mógł liczyć na wsparcie trenera Matusika, którego zabrakło na meczu. Zawodnicy sami nie potrafili zatrzymać rywala, szczególnie, że dysponowali wąskim składem. W II LO skutecznością zabłysnęli za to Stolarczyk i Kuleta i po ich bramkach UKS II LO 2 wygrał 8-2. Zagórzanka sensacyjnie prowadziła po trafieniu Marcina Paliwody z 2. minuty. Północ długo nie mogła skutecznie odpowiedzieć, aż w końcu w 13. i 14. minucie dwie bramki zdobył Gaudyn wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Przed przerwą na 3-1 podwyższył Orszulak, ale już w 22. minucie bramkę kontaktową dla Zagórzanki z rzutu wolnego strzelił Ortyl. Końcówka należała jednak do Północy, która wygrała 6-2 i obyło się bez sensacji. Orły Junior pewnie pokonały Solidex Junior 5-0. Obie drużyny dysponowały wąskimi składami. Nie brakowało jednak walki. W 2. połowie zawrzało między Brasiem, a Majką i obaj wylecieli z boiska.

MKS Trzebinia-Siersza I do pojedynku z Antalyą junior przystąpił gołą piątką, co stawiało Kebaby w lepszej sytuacji do walki z kandydatem do mistrzostwa. Prowadzenie objął jednak MKS po trafieniu Urbańskiego. Do remisu doprowadził ładnym strzałem Wierzba wykorzystując podanie od Pindla. Druga odsłona rozpoczęła się jednak lepiej dla MKS-u, który po „klepce” w polu karnym wygrywał 2-1, a w końcówce kiedy Antalya wycofała bramkarza, a piłkę stracił Kurzak na 3-1 strzałem z własnej połowy wynik ustalił Pająk. Trzebinia została więc trzecim w historii mistrzem Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu, a Antalya, aby myśleć o drugiej pozycji musi w przyszłą niedziele pokonać Północ Junior.