Alwernia przegrała z Garbarnią

24.02.2010 21:04 | 0 komentarzy | 2 511 odsłony | red
MKS Alwernia uległ w środowym sparingu Garbarni Kraków 1-2. Bramkę dla beniaminka trzeciej ligi zdobył Przemysław Cecuga.
0
Niewykluczone, że Mariusz Gnyla (z lewej) będzie na wiosnę nadal reprezentował barwy Alwerni

Pierwsza część spotkania rozegranego na boisku Nadwiślana Kraków zakończyła się prowadzeniem Garbarni 1-0. Podopieczni Marcina Gędłka wyrównali w 70. minucie. Po faulu na jednym z testowanych graczy sędzia podyktował jedenastkę. Karnego na gola zamienił Przemysław Cecuga. Na pięć minut przed końcem meczu wynik na 2-1 dla swojej drużyny ustalił celnym uderzeniem z dystansu jeden z graczy Garbarni.
- Zagraliśmy nie najgorsze spotkanie, szczególnie w defensywie. Szkoda, że nie potrafiliśmy strzelić gola z gry, chociaż były ku temu okazje – mówi Marcin Gędłek, szkoleniowiec Alwerni.
W środowym sparingu w ekipie MKS-u wystąpił Mariusz Gnyla (ostatecznie nie przeszedł do Przeboju Wolbrom). Niewykluczone, że na wiosnę ponownie zagra w Alwerni.
Prezes klubu Sławomir Knapik zapewnia, że do 10 marca wyjaśni się sprawa ewentualnych wzmocnień zespołu.
Kolejny pojedynek kontrolny MKS zagra w sobotę z Tramwajem Kraków.