Megalo najlepszą piłkarską firmą

22.03.2010 05:59 | 0 komentarzy | 1 826 odsłona | red
W turnieju firm o Puchar Starosty Powiatu Chrzanowskiego Janusza Szczęśniaka zwyciężył zespół Megalo, który w finale pokonał Profit 6-1.
0
Robert Kaczara z Solidexu 9 w niebieskiej koszulce) walczy z zawodnikiem Profitu Rafałem Kobyłeckim

Zawody, w których uczestniczyło osiem zespołów, rozegrano w hali sportowej ZST-U w Trzebini. Szkoła zapewniła nagłośnienie oraz obsługę tablicy wyników.

W pierwszym półfinale Profit po zaciętym pojedynku 3-2 pokonał Solidex, który w 12. minucie zdobył drugiego gola, ale na doprowadzenie do remisu zabrakło czasu. Drugim finalistą zostało Megalo, które 8-2 rozprawiło się z Wygiełzowem. O tak wysokim wyniku zdecydowały dwie ostatnie minuty meczu kiedy zwycięscy zdobyli aż cztery bramki.

Trzecie miejsce przypadło niespodziewanie Solidexowi, który pokonał Wygiełzów 3-1 po dwóch trafieniach W. Babiarza oraz golu z ostatnich sekund bramkarza Marcina Pieroga.

W finale Megalo prowadziło od czwartej minuty kiedy strzał przy dalszym słupku celnie wykonał Gucik. Zespół prowadzenia nie oddał do samego końca wygrywając 6-1, a honorową bramkę dla Profitu zdobył w 17. minucie Kobyłecki.

Najlepszym bramkarzem wybrano Wojciecha Wachnickiego z Profitu, a najbardziej wartościowym zawodnikiem Łukasza Wierzbę z Megalo. Poza nim w zwycięskiej ekipie zagrali: Marcin Domurat, Aleksander Wierzba, Mateusz Wierzba, Dawid Kulawik, Grzegorz Pater, Michał Gucik i Wojciech Pieczara.

Turniej zorganizował Stanisław Bąk przy współpracy z Arką Babice reprezentowaną przez Bartosza Paprota oraz starostwo. Zawody sędziowali Tomasz Ryba i Arkadiusz Dudek. Kiełbaski dla uczestników przygotowała firma cateringowa Megalo, a słodycze przekazało Dan Cake.