Dwa oblicza MKS-u Trzebinia

03.04.2010 19:58 | 6 komentarzy | 2 032 odsłony | red
Remisem 1-1 (0-1) zakończyło się spotkanie 18. kolejki piłkarskiej IV ligi małopolskiej, w którym MKS Trzebinia/Siersza podejmował na własnym stadionie Bocheńskiego KS.
6

Drużyna miejscowych zaprezentowała się kibicom z dwóch zupełnie różnych stron. W pierwszej połowie gospodarze grali niemrawo, popełniali masę błędów, mieli problem ze stworzeniem sobie dogodnej sytuacji podbramkowej. Gola stracili po indywidualnym błędzie Dominika Rolki, który zbyt krótko zagrał do Rafała Polańskiego. Piłkę przejął Jakub Buczek, minął bramkarza i bez problemu skierował ją do siatki.
O wiele lepiej w wykonaniu trzebinian wyglądała druga część spotkania. Zanim MKS wyrównał, swoich sytuacji nie wykorzystali Mateusz Zdun i Damian Lickiewicz. Celu dopiął dopiero w 73. minucie Klemens Drobniak, który po składnej akcji znalazł się sam przed bramkarzem Bochni i nie mógł tej sytuacji nie wykorzystać. Szalę zwycięstwa na korzyść Trzebini mogli jeszcze w samej końcówce przechylić Kamil Wojdyła i Paweł Szczepanik, ale zabrakło im zimnej krwi pod bramką rywala.
Remis nie pozwolił awansować Trzebini w tabeli. Podopieczni Jacka Pająka wciąż zajmują 9. miejsce tracąc do literującej Szreniawy Nowy Wiśnicz już 13 punktów.