VI-ligowcy KP Chrzanów tylko zremisowali z Kalwarią

23.05.2010 18:59 | 0 komentarzy | 2 358 odsłony | red
Futboliści KP Chrzanów prowadzili już 2-0 w sobotnim meczu z Kalwarianką, ale na błotnistym boisku dali sobie strzelić dwie bramki.
0
Boisko przy ulicy Fabrycznej zamieniło się w blotnistą maź

Już w 2. minucie gospodarze prowadzili po centrze z rogu Witkowskiego i strzale Skoczylasa. Po pół godzinie gry było 2-0. Witkowski po dograniu Łukasika trafił do siatki z 8 metrów. Goście w pierwszej połowie dwukrotnie zagrozili bramce Gielarowskiego. Golkiper chrzanowian obronił strzał Hobrzyka w sytuacji sam na sam oraz uderzenie Frączka, po którym sparowana piłka trafiła w słupek.

W 50. minucie Frączek dopiął jednak swego. Wszedł między Jochymka i Antonika i lewą nogą trafił do siatki. Na kwadrans przed końcem Frączek nieupilnowany przez Grzywę doprowadził do remisu strzałem w długi róg. Podopieczni Pawła Olszowskiego mimo rozpaczliwych ataków nie zdołali już zdobyć gola na wagę 3 punktów. W doliczonym czasie gry Witkowski padł w polu karnym, ale mimo protestów gospodarzy sędzia nie podyktował karnego.