Orientaliści zakończyli bieganie po parkach

28.05.2010 18:09 | 2 komentarze | 2 407 odsłony | red
Czwartkowe zawody w lasku przy osiedlu Niepodległości w Chrzanowie zakończyły tegoroczne Grand Prix w Parkowym Biegu na Orientację. W klasyfikacji końcowej zawodnicy KS Kościelec wygrali sześć z dwunastu kategorii.
2
Najlepsze zawodniczki w kategorii K-16. Pierwsza z lewej zwyciężczyni Małgorzata Bromboszcz

Zawodnicy podkreślali na mecie, że ostatni bieg należał do trudnych. Ze względu na opady deszczu trasa była śliska.

- Do tego nie mogłam znaleźć jednego z trzynastu punktów kontrolnych. Był ukryty w krzakach, trudno było go odszukać – powiedziała nam Kinga Leśniak, druga w K-16. Nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy wręczał zawodnikom m.in. wiceburmistrz Stanisław Dusza.

Sklasyfikowano 59 zawodników. W poszczególnych kategoriach drużynowo wygrali reprezentanci SP nr 8, PG nr 4 oraz II LO.