VI liga: KP Chrzanów lepszy o trzy gole od Przemszy Klucze

12.06.2010 21:14 | 5 komentarzy | 1 444 odsłona | red
Sobotni mecz z Przemszą Klucze piłkarze KP Chrzanów wygrali zasłużenie 3-0. Ich rywale nie wykorzystali karnego.
5
Na chrzanowską bramkę strzela Mateusz Hys (Klucze)

W pierwszej połowie goście nie stworzyli klarownej okazji bramkowej. Po pół godzinie gry chrzanowianie prowadzili po golu Wojciecha Jochymka, zdobytym po dośrodkowaniu Piotra Stacha z rogu. Tuż przed końcem pierwszej odsłony Jochymek sfaulował jednak w polu karnym Mateusza Słabonia. Sam poszkodowany wykonywał jedenastkę. Łukasz Gielarowski obronił jednak strzał napastnika Klucz.. Sześć minut po wznowieniu gry Piotr Stach przymierzył do siatki przy słupku z wolnego wykonywanego z 25 metrów. Od tego momentu gospodarze mogli grać spokojniej. Wynik na 3-0 ustalił w 84. minucie młodzieżowiec Wojciech Tekielak. Rozmiary wygranej byłyby okazalsze, ale gospodarze zmarnowali kilka sytuacji (m.in. Piotr Janik po 70-metrowym rajdzie trafił prosto w bramkarza).
Znów trudno było mi zebrać jedenastkę na ten mecz. Na szczęście pomógł nam Piotr Stach. Muszę pochwalić cały zespół za zaangażowanie w meczu z rywalem nie błyszczącym w rundzie wiosennej – stwierdził po końcowym gwizdku grający trener Paweł Olszowski, jedyny rezerwowy KP w tym meczu.
Jak nam powiedzial prezes klubu Tomasz Antonik, w przyszłym tygodniu ma dojść do rozmów zarządu z burmistrzem Ryszardem Kosowskim w sprawie przyszłości KP. Chrzanowian za tydzień czeka derbowy mecz z Chełmkiem.