Pogrom na zakończenie

13.06.2010 23:40 | 1 komentarz | 1 663 odsłona | red
Dobiegły końca rozgrywki C-klasy. W swoim ostatnim meczu Górzanka Nawojowa Góra 6-1 pokonała Zryw Brodła, a kilka bramek było przedniej urody.
1

Gospodarzem meczu były Brodła, ale rozegrano go w Nawojowej Górze. Miejscowi prowadzili już po dwóch minutach gry. Piłka po mocnym strzale T. Masowskiego zatrzepotała w siatce. W 8. minucie powinno być po jeden, ale strzał Ścibora niepotrzebnie dobijał Kałamacki, bowiem był na spalonym i bramka nie została uznana.

Zemściło się to po chwili kiedy na 2-0 podwyższył Kłosowski doprowadzając do załamania Krukowskiego, którego za utratę gola obwiniali koledzy z drużyny. W 31. minucie celnie uderzył Jania, a piłka tuż przed interweniującym bramkarzem z Brodeł zrobiła kozła i było 0-3.

Dwie minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie czwarta bramkę zdobył Gawąd, a po kolejnych 120 sekundach do pustej siatki trafił T. Masłowski. W 60. minucie z rzutu wolnego ładnie, a co najważniejsze celnie przymierzył T.Masłowski dzięki czemu Górzanka wygrywała 6-0. W końcówce sytuację sam na sam wykorzystał Kowalik zdobywając honorową bramkę dla Brodeł. Gol ten zespołowi się należał, szczególnie jeśli policzy się niewykorzystane sytuacje w pierwszej połowie.