Wyrównana walka o podium

20.07.2010 09:57 | 0 komentarzy | 2 846 odsłony | red
Dzięki remisowi 4-4 z Dan Cake pierwszą zdobycz punktową na swoim koncie zanotowali Oldboje PPN Chrzanów. Najciekawszy mecz czwartej kolejki czyli pojedynek Black Power z Megalo zostanie rozegrany w innym terminie.
0
Marcin Budek z Babic (w białym stroju) atakowany przez zawodnika Solidexu Mateusza Kuberę

Solidex mógł prowadzić z Babicami już w 4. minucie, ale Babiarz, po tym, jak minął Proksę, nie trafił czysto w piłkę. W odpowiedzi dwie minuty później w 100% sytuacji spudłował Wątroba. Kiedy wydawało się, że do przerwy będzie bezbramkowy remis, Babice przeprowadziły kontrę i Wielgusa z ostrego kąta pokonał Kolat. W 25. min powinien być remis, ale strzał Kubery nogą wybronił Proksa, a dziesięć minut później Kolat trafił do siatki rywala ponownie i było 2-0. W końcówce mocno uderzył Dyba, a piłka odbiła się jeszcze od głowy Budka, ale na doprowadzenie do remisy Solidexowi brakło czasu.

Dużo bramek padło w pojedynku między Oldbojami i Dan Cake. Na prowadzenie tych drugich wyprowadził płaskim strzałem Opach, ale po dziesięciu minutach było 1-1, gdy Tryfanów wykorzystał dogranie Bąka. Jeszcze przed przerwą dla Dan Cake celnie przymierzył ponownie Opach, a na 3-1 podwyższył Rogaczewski. W 26. min było 2-3, kiedy po interwencji Nędzy formalności dopełnił Kowalski, ale już po chwili drugie trafienie zaliczył Rogaczewski. W 31. i 32. minucie Oldboje zdobyli dwie bramki i wyrównali. Do siatki piłkę skierowali Mirek oraz Pierzchała.

Antalya prowadzenie z Wygiełzowem objęła już w 30 sekundzie, kiedy dogranie Korby na bramkę zamienił Niziołek. W 4. min do remisu z rzutu wolnego doprowadził Grabowski, a w pierwszej połowy każda z drużyn jeszcze raz trafiła z dystansu. Dla Antalyi bramkę zdobył Gaudyn, a dla Wygiełzowa Kasperczyk. W 24. min na strzał zdecydował się Gaudyn, a przed bramkarzem przebiegł Dulowski przeszkadzając mu w interwencji i Antalya objęła prowadzenie. W końcówce Kebaby osiągnęły przewagę, ale dogodne sytuacje marnowali Głownia czy Chłopek. W końcu trafił Niziołek i mecz zakończył się wynikiem 4-2.

W tabeli w dalszym ciągu prowadzi Black Power (9 punktów) przed Megalo (7). Oba zespoły mają do rozegrania jednak zaległy pojedynek. Trzecie miejsce z sześcioma oczkami okupują Antalya, Solidex oraz Babice.