MŁOSZOWA. Ruch lepszy od Promyka

30.07.2010 12:40 | 0 komentarzy | 2 488 odsłony | red
W czwartkowym meczu kontrolnym piłkarze A-klasowego Ruchu Młoszowa pokonali 2-1 grających o klasę niżej rywali z Promyka Bolęcin.
0
Piłkarze Bolęcina w akcji obronnej

Do przerwy na niewielkim boisku w Młoszowej było sporo walki, ale nie padła żadna bramka. W 50. minucie uderzeniem głową gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Krzysztof Bartyzel. Wyrównał jeden z pięciu testowanych zawodników Promyka. Gola na wagę wygranej zdobył dla Ruchu na kwadrans przed końcem Konrad Hajduk, dobijając strzał Piotra Dudy.
Szukamy dobrego bramkarza – powiedzial nam szkoleniowiec Promyka Dariusz Bieroński. Z konieczności w bramce gości stali "pożyczeni" golkiperzy gospodarzy. W pierwszej połowie Władysław Skoczylas, a w drugiej Mateusz Kozyra.