Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

LIBIĄŻ. Skrzypek zrezygnował z Mazeli

10.08.2010 11:02 | 0 komentarzy | 3 369 odsłony | red
Napastnik Józef Mazela nie zagra w nowym sezonie w ekipie beniaminka trzeciej ligi Janiny Libiąż. Trener Wojciech Skrzypek zrezygnował w poniedziałek z jego usług.
0
LIBIĄŻ. Skrzypek zrezygnował z Mazeli
Józef Mazela (z prawej) nie zagra w Janinie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napastnik Józef Mazela nie zagra w nowym sezonie w ekipie beniaminka trzeciej ligi Janiny Libiąż. Trener Wojciech Skrzypek zrezygnował w poniedziałek z jego usług.

Jeszcze kilka dni temu wszystko wskazywało, że były snajper MKS-u Alwernia i wicekról strzelców trzeciej ligi w minionych rozgrywkach będzie bronił barw zespołu z Libiąża. Tymczasem zdobywca pięciu goli w sparingach Janiny dowiedział się w poniedziałek, że może sobie szukać nowego klubu.

- Doszliśmy z zarządem do wniosku, że każdy z nowych piłkarzy musi być lepszy od tych z dotychczasowej kadry. Józef Mazela w ostatnich pojedynkach nie potwierdził tego. Również względy finansowe zdecydowały o rezygnacji z jego usług – mówi Wojciech Skrzpek, szkoleniowiec Janiny.

Według trenera we wtorek popołudniu powinniśmy poznać nazwisko gracza lini ataku, który wzmocni zespół. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie chodzi o Piotra Chlipałę, byłego zawodnika m.in. Świtku Krzeszowice, Sandecji Nowy Sącz i Resovii Rzeszów.

Sam piłkarz nie kryje rozczarowania.
- Wszystko wydawało się załatwione. W tym tygodniu miałem podpisać kontrakt. Tymczasem na kilka dni przed startem sezonu zostaję bez klubu. To jakaś paranoja. Gdzie tutaj profesjonalizm? Trudno. Płakać nie będę. Tak naprawdę nie wiem, co zdecydowało o rezygnacji z mojej osoby. Mogę tylko przypuszczać, ale nie chcę o tym mówić – podkreśla Józef Mazela.

Chętnych do zatrudnienia bramkostrzelnego napastnika nie powinno zabraknąć. Niewykluczone, że zagra w zespole spadkowicza z drugiej ligi Przeboju Wolbrom. Jeśli tak, to zagra na stadionie w Libiążu. Z tą różnicą, że w drużynie gości.
(MK)