POGORZYCE. Zmarnowali karnego i odpadli

16.08.2010 12:27 | 0 komentarzy | 2 896 odsłony | red
Nie było sensacji w meczu 2. rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów. Pogorzanka przegrała na własnym boisku z beniaminkiem A-klasy Victorią Zalas 0-2.
0
Damian Brożek do Pogorzanki trafił z Lwa Olszyny. Działacze cieszą się, że wreszcie mają solidnego bramkarza

Spotkanie mogło rozpocząć się sensacyjnie. W 6. minucie napastnika Pogorzanki w polu karnym faulował Kapusta. Zrehabilitował się jednak po chwili broniąc płaski strzał z jedenastu metrów w wykonaniu Mądrzejewskiego. Dwie minuty później z główką Ryszki poradził sobie Brożek, który bardzo dobrze spisywał się w bramce zespołu z Pogorzyc.

Musiał skapitulować jednak w 27. minucie kiedy po akcji Ryszki do siatki z szesnastki trafił Kanclerz. W 36. min zawodnicy Victorii zamienili się rolami i podanie Kanclerza na bramkę zamienił Ryszka.

W drugiej połowie podopieczni Piotra Jawienia nie grali już tak składnie i mecz się wyrównał. Najlepszą okazję w 57. min miał Jakub Ryszka, ale po jego strzale głową piłkę jedną ręką nad poprzeczkę wybił Brożek.