BALIN. Falstart Zalasu

22.08.2010 21:31 | 0 komentarzy | 1 937 odsłona | red
Nie udał się debiut piłkarzom Zalasu w klasie A. W niedzielę przegrali z rezerwami Balina aż 0-6.
0
Na bramkę Zalasu strzela Maciej Domurat, który w 44. minucie wywalczył karnego

Do 43. minuty podopieczni Piotra Jawienia zachowywali czyste konto. Jednak wtedy do siatki główkował Sebastian Jaromin. Jeszcze przed przerwą na 2-0 z karnego podyktowanego za faul na Macieju Domuracie podwyższyl Daniel Sikora. Po przerwie "Mila" zdobyl jeszcze dwie bramki i skompletował hat-tricka. Dwa trafienia dołożył wprowadzony na drugie 45 minut Miłosz Ołpiński. Zresztą w zespole Orła znalazło się kilku zawodników z kadry IV-ligowej, pierwszej drużyny. To częściowe wytłumaczenie tak wysokiego wyniku. Goście ambitnie walczyli, ale poza kilkoma niecelnymi strzałami i wywalczonymi stałymi fragmentami gry niczego więcej nie pokazali.