Wysoka wygrana Balina w Zakliczynie

26.08.2010 12:42 | 0 komentarzy | 2 177 odsłony | red
Piłkarze IV-ligowego Balina wreszcie celnie strzelają. W środę pokonali na wyjeździe Dunajec Zakliczyn aż 5-1 (2-0).
0
Tym razem trener Orła Piotr Pierścionek miał do gry swoich podopiecznych mniej uwag, niż w poprzednich spotkaniach

Po inauguracyjnej przegranej 0-2 z Limanovią i sobotnim bezbramkowym remisie z Wolanią, Orły wreszcie zagrały skutecznie. Na listę strzelców wpisali się do przerwy Łukasz Cichoń (w zamieszaniu podbramkowym) i Paweł Kalinowski (po podaniu Dawida Ryndaka). Tuż przed przerwą czerwony kartonik zobaczył Grzegorz Szwed. Jednak nawet grając w dziesiątkę podopieczni Piotra Pierścionka dominowali na placu gry.

Po zmianie stron do siatki gospodarzy trafili jeszcze Mariusz Suwaj (dobił strzał Pawła Kalinowskiego w słupek), lobujący bramkarza Adam Lichota i Piotr Wolny, kończący golem długi rajd. Golkiper Balina Paweł Pisarek skapitulował tylko raz po uderzeniu Dominika Cabały. To pierwszy gol, jaki Zakliczyn strzelił w czwartej lidze. W sobotę balinianie jadą do trzeciego w tabeli Przeciszowa i na pewno będzie to trudniejsze spotkanie. W innym środowym meczu Alwernia przegrała na wyjeździe 0-2 z Lotnikiem Kryspinów.