Zasłużone zwycięstwo Tęczy i odrobina radości

28.08.2010 22:17 | 0 komentarzy | 1 616 odsłona | red
W Tenczynku po spadku z klasy A obawiano się bardzo tego pierwszego meczu w klasie B, ponieważ niekorzystny wynik mógłby odbić się na psychice zawodników. Na szczęcie, dla gospodarzy wysoka wygrana z Pogorzanką pozwoliła odbudować się psychicznie i spokojniej podchodzić do kolejnych spotkań.
0
Mecz był bardzo zacięty. Na pierwszym planie Łukasz Izdebski, obok Pałka z Tęczy walczą o piłkę z Konradem Macudą z Pogorzyc

W gorszej sytuacji są podopieczni trenera Burligi. Przed tygodniem porażka 1:2 na własnym boisku z Sankowią, teraz wysoka porażka 5:1 w Tenczynku stawia tę drużynę już na starcie rozgrywek w nieciekawej sytuacji.

Mecz ułożył się pomyślnie dla gospodarzy. Dwie bramki strzelone w 11 minucie przez Ślusarczyka i w 17 minucie przez Ł Izdebskiego ustawiły mecz i w tym czasie gry tylko dzięki dobrej postawie w bramce Brożka goście nie stracili więcej goli. Po przerwie gdy goście po strzale z lewej nogi Podmokłego zdobyli kontaktowego gola w Tęczy zrobiło się nieco nerwowo. Końcówka meczu to już popis gospodarzy i trzy kolejne gole. Zasłużone zwycięstwo Tęczy i odrobina radości, której w ostatnim czasie w Tenczynku brakowało.

Tęcza Tenczynek – Pogorzanka Pogorzyce 5:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Ślusarczyk (11), 2:0 Ł Izdebski (17), 1:2 Podmokły (57), 3:1 Ślusarczyk (76), 4:1 Pałka (79), 5:1 Pałka (86).
Tęcza: Godyń – Zięba, Nowotarski (46 M Mędrecki), Bok, Ćwierzyk – Ł Izdebski (85 Tuczapski), M Izdebski, Pałka, Więcek - Ślusarczyk, Stala (57 Gregorczyk).
Pogorzanka: Brożek – Reszczyński, D Macuda, Wierzba, Celarek – Podmokły, Arsene (62 A Macuda), K Macuda (56 J Król), Modrzejewski – P Król (72 Filawski), Ratko.