KOŚCIELEC. Regulice lepsze o gola

12.09.2010 22:18 | 0 komentarzy | 3 990 odsłony | red
W niedzielnym meczu klasy A Kościelec uległ 1-2 Regulicom. Choć w poprzednim sezonie wygrał obie potyczki z podopiecznymi Macieja Matusika.
0
Przy piłce Tomasz Celej, który golem w 51. minucie zapewnił Regulicom 3 punkty

Na gola Radosława Latki w 14. minucie goście odpowiedzili natychmiast. Strzałem w długi róg wyrównał Krzysztof Turek. Na początku drugiej połowy Tomasz Celej wykorzystał podanie Macieja Matusika, zapewniając gościom 3 punkty. Oba zespoły miały jeszcze kilka okazji. W zespole gości Tomasz Celej w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Gospodarze mogli wywalczyć remis, jednak w doliczonym czasie gry Krzysztof Walczyk trafił w poprzeczkę. Szkoleniowiec Kościelca Janusz Trębacz miał w trakcie gry wiele uwag do sędziów z Wadowic, którzy jego zdaniem zbyt często gwizdali faule dla rywali, nie zauważając ostrej gry ze strony Regulic.

Pozostałe wyniki: Myślachowice – Młoszowa 3-3, Kamień – Balin II 2-4, Lgota – Babice 4-1, Płaza - Gromiec 1-3, Okleśna – Wolanka 0-1. Sobotni mecz Kwaczały z Zalasem został odwołany.