ZAGÓRZE. Zagórzanka rozgromiła Beskid

18.09.2010 16:06 | 0 komentarzy | 2 882 odsłony | red
Juniorzy młodsi Zagórzanki nie mieli najmniejszych problemów aby pokonać w okręgowej lidze Beskid Andrychów. Podopieczni Rafała Miziołka wygrali z rywalem aż 13-0.
0
Bartłomiej Majka (w niebieskim stroju) zdobył aż sześć bramek dla Zagórzanki

Było widać, ze przyjezdni zawodnicy, mimo że występują w tej samej klasie rozgrywkowej, są dużo młodsi, przez co dysponują słabszymi warunkami fizycznymi. Zagórzanka nie miała więc najmniejszych problemów z zainkasowaniem trzech punktów grając dobrze szczególnie w pierwszej połowie.

Wynik w 1. min otworzyć mógł Majka, ale jego strzał wybronił Kowalski. Pięć minut później Majka trafił w słupek, a skuteczną dobitką popisał się P. Paliwoda. Worek z bramkami więc szybko się rozwiązał. Do przerwy gospodarze prowadzili aż 9-0, a cztery ostatnie bramki zdobył Majka.

Dziesiąte trafienie trzy minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie zdobył Waszewski wykorzystując sytuację sam na sam. Zdobył on jeszcze jedną bramkę, a swojego piątego i szóstego gola strzelił także Majka i Zagórzanka wygrała 13-0 choć w drugiej połowie oddała nieco inicjatywy gościom. Szczególnie groźny był Matusiak, który trafił nawet w poprzeczkę.

W środę w Zagórzu zostanie dokończony mecz z pierwszej kolejki pomiędzy Zagórzanką, a Spójnią. Spotkanie zostało przerwane w 45 minucie z powodu obfitych opadów deszczu przy prowadzeniu gospodarzy 2-0. Dograne zostanie wiec brakujące 35 minut.