TRZEBINIA. Wodna znalazła sposób na Bolęcin

18.09.2010 22:45 | 0 komentarzy | 3 224 odsłony | red
W sobotnich, trzebińskich derbach klasy B piłkarze ZWM Wodna ograli Bolęcin 2-1 po bramkach Grzegorza Prociuka i Pawła Gwizdały.
0
Zawodnicy Wodnej cieszą się po zdobyciu pierwszej bramki

Pierwszego gola zdobył w 25. minucie Grzegorz Prociuk. Główkowal do siatki po kiksie bramkarza Piotra Kwadransa. Dwadzieścia minut po zmianie stron padło jednak wyrównanie. Marek Labak, który wszedl w drugiej połowie, po centrze z rogu trafił głową do bramki. Ostatnie słowo należał jednak do gospodarzy. W 78. minucie po dograniu Prociuka w długi róg trafił Paweł Gwizdała. Gracze Wodnej zdobyli jeszcze trzeciego gola po uderzeniu zmiennika Dariusza Redla. Sędzia dariusz Zawadziński jednak orzekł, że strzelec wcześniej faulowal i gola nie uznał.
Więcej o meczu w papierowym wydaniu "Przełomu".

W innych sobotnich meczach Pogorzanka wygrała 1-0 z UKS Siersza, a Tęcza Tenczynek rozgromiła 7-1 Brodła.