Chrzanów. MChLF – Dobra passa Orła Balin trwa

30.11.2010 05:19 | 0 komentarzy | 3 015 odsłony | red
Grająca gołą piątką Antalya Junior odniosła nadzwyczaj łatwe zwycięstwo nad Orłami Junior. Czwarte zwycięstwo zanotował Orzeł Balin, który pokonał UKS II LO. Nadal dobrze radzi sobie również Zagórzanka.
0
Łukasz Matusik daje swoim podopiecznym z Orła Balin ostatnie wskazówki przed meczem z UKS II LO

Solidex Chełmek Junior – Ruch Młoszowa 5-0 vo (brak gości)
O 8.30 kiedy miał rozpocząć się pierwszy mecz na parkiecie chrzanowskiej hali był tylko Solidex Chełmek Junior. Po odczekaniu kilku minut przyznano temu zespołowi wygraną walkowerem. Kilka graczy Ruchu Młoszowa o tak wczesnej godzinie nie miało jak dojechać do Chrzanowa więc reszta stwierdziła, że w osłabionym składzie nie będą się narażać na rekordową porażkę.

SPRiN Regulice – Chrzanowska Akademia Piłkarska 6-2
Kamil Zastawnik 4, Nikodem Małodobry,  Marek Leśniak  – Pluta Dawid, Bębenek Artur
SPRiN szybko ustawił sobie mecz z Chrzanowską Akademią Piłkarską prowadząc 2-0 po bramkach Kamila Zastawnika. Na 3-0 podwyższył Małodobry kończąc dwójkową akcję. W odpowiedzi dla Akademii trafił Bębenek. W dalszej fazie meczu oba zespoły zdobyły tyle samo bramek co spowodowało, że Regulice wygrały 6-2 i zainkasowały pierwsze punkty w lidze.

Zagórzanka Zagórze – MKS Trzebinia – Siersza II 6-4
Patryk Paliwoda 4, Maciej Guguła, Damian Zub – Krystian Filipek, Szymon Wnuk, Tomasz Rejdych, Jakub Piotrowski
Zagórzanka potwierdza wysoką formę. Tym razem w pokonanym polu pozostawiła MKS Trzebinia-Siersza II choć o punkty nie było łatwo. Trzebinianie dwukrotnie (po bramkach Piotrowskiego i Rejdycha) prowadzili, ale do remisu doprowadzali P. Paliwoda i Zub. W dalszej fazie meczu Patryk paliwoda zdobył jeszcze trzy bramki co zdecydowało o wygranej Zagórzanki. MKS II nie potrafił zatrzymać najlepszego zawodnika rywala i w 30. minucie było 5-3 (wcześniej dla MKS-u trafił Filipek). W 35. minucie sytuację sam na sam z Pająkiem wykorzystał Guguła, a rozmiary porażki MKS-u II zmniejszył Wnuk.

Orzeł Balin – UKS II LO 6-3
Miłosz Ołpiński 2, Marek Tokarz 2, Dominik Kołomański, Patryk Borowiecki – Krzysztof Stach 2, Wojciech Sztogryn
W 7. minucie prowadzenie objął Orzeł kiedy precyzyjny strzał przy dalszym słupku oddał Tokarz. Do remisu z rzutu wolnego doprowadził Stach, a po bramce Sztogryna UKS nawet prowadził. Na przerwę zespoły schodziły jednak przy remisie, do którego doprowadził Ołpiński. W drugiej połowie Orzeł poszedł za ciosem i wyrobił sobie nawet cztero bramkowa przewagę. Wszystko dzięki skutecznym kontrom. W 38. minucie trzecią bramkę dla II LO uzyskał Stach, ale było to za mało na dobrze grającego na początku sezonu Orła.

PUKS Trzebinia – Północ Junior 2-10
Oskar Porębski, Mateusz Kieres – Michał Kaiser 3 , Michał Kocot 3, Igor Borowicz 2, Krzysztof Kaiser, Michał Górczyk
PUKS sensacyjnie w 2. minucie objął prowadzenie nad Północą kiedy akcję sam na sam skutecznie wykończył Kieres. Do remisu po czterech minutach doprowadził jednak M. Kaiser, który wykorzystał błąd obrońcy i posłał piłkę obok bramkarza. Po kolejnym zagraniu M. Kaisera Północ już prowadziła i w kolejnych minutach tylko powiększała przewagę strzelając w sumie aż 10 goli. Dla PUKS-u trafił już tylko Porębski.

Antalya Junior – KS Orły Chrzanów Junior 13-2
 Łukasz Wierzba 6, Michał Gucik 5, Jakub Woźniak 2 – Michał Domurat 2
Antalya do meczu z Orłami Junior przystąpiła gołą piątką i wydawało się, że rywal, który nie należy do najsłabszych wykorzysta osłabienie rywala. Orły jednak nie wiedzieć czemu skupiły się na defensywie, która nie była szczelna i zawodnicy Antalyi będąc przy piłce mniej się męczyli i zdobywali kolejne bramki. Wynik w 5. minucie otworzył Wierzba, a kolejne bramki w pierwszej połowie strzelił Gucik. W drugiej odsłonie Braś wyciągał piłkę z bramki jeszcze częściej aż w końcu między słupki powrócił Brożek. Na uznanie u Orlów zasługuje jedynie bramka Michała Domurata, który pokonał Koska precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego, ale porażka 2-13 chluby nie przynosi.

Najlepsza piątka kolejki: Damian Brożek (Orły Junior), Jakub Woźniak (Antalya Junior), Patryk Paliwoda (Zagórzanka Zagórze), Kamil Zastawnik (SPRiN Regulice), Patryk Borowiecki (Orzeł Balin)