CHRZANÓW. Piłkarscy Mikołaje wręczyli prezenty

12.12.2010 12:44 | 0 komentarzy | 3 322 odsłony | red
W niedzielny poranek na parkiecie hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie naprzeciw siebie stanęły trzecioligowe ekipy Przeboju Wolbrom i Beskidu Andrychów. W przerwie meczu wręczyli prezenty najmłodszym zawodnikom Chrzanowskiej Akademii Piłkarskiej.
0
Pamiątkowe zdjęcie uczestników mikołajkowego meczu

Siedmio i ośmiolatkowie z ciekawością oglądali piłkarskie zmagania kibicując szczególnie Przemysławowi Knapikowi z Beskidu. Chrzanowianin jest bowiem trenerem niedawno powstałej grupy w Chrzanowskiej Akademii Piłkarskiej. Trener strzelił jedną bramkę, a jego Beskid wygrał z Przebojem 10-8.

Młodzi adepci futbolu w przerwie sparingu wyszli na parkiet i otrzymali wór słodyczy oraz piłki z autografami. W rolę Świętych Mikołajów wcielili się Przemysław Knapik, trenerzy trzecioligowych ekip Mirosław Kmieć z Beskidu oraz Jarosław rak z Przeboju.