CHRZANÓW. Polki ograły Słowaczki

17.12.2010 08:42 | 0 komentarzy | 1 899 odsłona | red
Chrzanowska hala okazała się szczęśliwa dla siatkarskiej reprezentacji Polski kadetek. Biało-czerwone wygrały w czwartkowy wieczór ze Słowacją 4-0.
0
Na podwójnym bloku atakuje Miroslava Rehakova (Slowacja).

W pierwszym secie Polki prowadziły od początku do końca, wygrywając 25-20. W drugiej partii popełniły sporo błędów. Miały jednak sporo szczęścia, bo wygrały 28-26. W trzecim secie przegrywały już 0-5, jednak potem włączyły drugi bieg, pokonując rywalki 25-18. Ponieważ był to mecz towarzyski, trenerzy umówili się na czwartego seta. Biało-czerwone grając w rezerwowym składzie i tym razem ograły Słowaczki 25-18. Najlepszą zawodniczką wśród zwyciężczyń wybrano 16-letnią kapitan Ingę Chojnacką (LTS Legionovia). W piątek nasze siatkarki znów zagrają ze Słowaczkami, tym razem w Zawierciu. Trener kadry Andrzej Peć był zadowolony z organizacji meczu w Chrzanowie. Jego podopieczne czeka jeszcze kilka sparingów przed kwalifikacjami do Mistrzostw Europy.