Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

CHRZANÓW. Jak zbiorą, to zagrają

08.07.2011 15:06 | 0 komentarzy | 3 041 odsłony | red
Klub Piłkarski Chrzanów ogłosił nabór do zespołu. Jeśli znajdą się chętni, kontynuator bogatych tradycji Fabloku powróci na futbolową mapę.
0
CHRZANÓW. Jak zbiorą, to zagrają
Czy zespół KP Chrzanów (żółte koszulki) wystartuje w najbliższych rozgrywkach klasy B? Fot. Marek Oratowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klub Piłkarski Chrzanów ogłosił nabór do zespołu. Jeśli znajdą się chętni, kontynuator bogatych tradycji Fabloku powróci na futbolową mapę.

Tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej minionego sezonu działacze KP zdecydowali o wycofaniu ekipy z szóstoligowych rozgrywek.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek seniorów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej drużyna została przesunięta o dwa szczeble rozgrywkowe niżej (do B-klasy). Wciąż jednak nie wiadomo czy wystartuje w nowym sezonie.

Na stronie internetowej następcy piłkarskiego Fabloku pojawiło się zaproszenie dla zawodników chcących reprezentować barwy biało-żółto-niebieskich.

- Na razie odezwał się jeden były gracz KP. Wstępnie jest zainteresowany występami w drużynie. Czekamy na kolejnych. Ja telefonu nie wyłączam – mówi Łukasz Gielarowski, wiceprezes klubu.

Ze zgłoszeniami działacze czekają do 13 lipca. Jeśli zbierze się grupa co najmniej 16 piłkarzy zespół zostanie zgłoszony do rozgrywek klasy B. Pytanie tylko, gdzie miałby grać w roli gospodarza.
- Nie wiem. Jak zbierzemy zawodników, to będziemy się martwić - mówi wiceprezes.

Łukasz Gielarowski zaprzecza, że brane jest pod uwagę połączenie KP z Orłem II Balin. Zespół miałby wówczas występować w okręgówce.
- Nic nie wiem na ten temat – podkreśla Gielarowski.

(MK)