Nie masz konta? Zarejestruj się

Debata kandydatów na burmistrza Chrzanowa

22.11.2014 15:57

Film powiązany z TV PRZEŁOM. Debata kandydatów na burmistrza Chrzanowa

Komentarze

zapoznaj się z Regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].

Tych pól nie wypełniaj:

15 komentarzy

cogito 24.11.2014 17:32 zgłoś nadużycie

Jestem od wrażeniem kompetencji Pana Niechwieja i znajomości problemów miasta. Szczególnie mnie poruszył opis składników ziemniaków po cabańsku. Szczególnie porada, "żeby popływały, bo nie tylko rybka lubi pływać, ehe, ehe". To przecież myśl złota godna Sokratesa czy innego Pitagorasa.

matekrave 24.11.2014 17:06 zgłoś nadużycie

Ciekawe co bedzie po wyborach z ta kompostownia ktora zabija smrodem !!

Gadżet 24.11.2014 10:19 zgłoś nadużycie

Chrzanów wypieknial? Chrzanow zaczyna przypominac betonowa dzungle! Wszedzie kladzie sie kostke brukowa. Jego pomysl na wyciecie lasu, zeby strefe ekonomiczna zrobic chociaz sa miejsca, ktore do tego sie doskonale nadaja i nie zrobia takiej szkody naturze! Skorpion "...żeby ważniejsze było dla niego dobro gminy niż jego własna kariera..." Sorry ale dla Kosowskiego wazniejsza jest jego kariera i znajomosci. Dlaczego Maciaszek nie startowal? Juz o tym na forum pisali - bo by nie wygral i polowa ziomkow z partii pewnie dostalaby kopa w dupe z roboty bo nie mialby kto ich chronic. A to dobro dla gminy to Kosowski pokazal mieszajac sie do komunikacji miejskiej. Sorry ale to przez niego Katy sa odciete od swiata. W weekendy zostaje im tylko bus, w ktorym ulgi ustawowe wcale nie wynosza tyle ile maja lub taxi, bo nie wszyscy maja swoj samochod. Nie mowiac o likwidacji polaczen na Krakow i zero jakiejs walki o normalne polaczenia PKP. Bezposrednie polaczenia do Katowic takze olal i nawet kiedy Jaworzno wyszlo z propozycja to tez mial to w dupie - bo on nie ma kasy, on nigdy na nic nie ma kasy w szczegolnosci jesli tyczy sie to mieszkancow. wielce stefa gospodarcza i sciaganie firm tylko jedno, co robil tyle czasu? Wczesniej tez tym mamil a gowno zrobil, na gadaniu sie skonczylo. Najwazniejsze ze on ma robote, jego ziomki takze a reszta mieszkancow go nie obchodzi. Bezrobocie tez go nie obchodzi.

Zuirtys 23.11.2014 22:59 zgłoś nadużycie

Dajmy szanse p. Niechwiejowi! Osobiście poznałem i stwierdzam, że wydaje się uczciwym człowiekiem z zapałem do pracy. Co do p. Kosowskiego, oczywiście Chrzanów wypiękniał, ale co z młodymi ludźmi, którzy uciekli z tego miasta za granicę? Chrzanów potrzebuje świeżego podmuchu!

skorpion 23.11.2014 21:33 zgłoś nadużycie

Obawiam się mocno, że Maciaszek nie był pewniakiem w tych wyborach. Co do Duszy, to nie wiemy o co chodziło i pewnie się długo nie dowiemy. Nie twierdzę też, że Kosowski to jedyne zbawienie dla Chrzanowa, ale Niechwiej mi zupełnie nie odpowiada. Poczekam więc jeszcze cztery lata i może wtedy pojawi się kandydat, który mi będzie odpowiadał. Nie wymagam dużo, wystarczy żeby to był człowiek uczciwy,poważny, odważny, skuteczny, charyzmatyczny i żeby ważniejsze było dla niego dobro gminy niż jego własna kariera. Reszta naprawdę nie ma większego znaczenia :) Pozdrawiam również.

K T O S 23.11.2014 20:02 zgłoś nadużycie

@skorpion ale przyznasz rację że po 12 latach to i Pan Kosowski się możne znudzić? Szansę nowemu można by dać jeśli się nie będzie sprawdzał jest referendum, porównujesz tu do Kasperka z drugiej strony Maciaszek został wiceburmistrzem dzięki Kosowskiemu który argumentem oszczędności wywalił Duszę, teraz Maciaszek nie kandydował na Burmistrza choć podobno był pewniakiem - ludzie go nie wybrali i zostaje posłem, a pytanie - czy gdy za rok w wyborach mu się nie powiedzie to znowu zostanie wiceburmistrzem? Strasznie zawęziłeś swoją wypowiedź brakuje tu drugiej strony. Pozdrawiam

Kera 23.11.2014 19:44 zgłoś nadużycie

Można by powiedzieć; Panie Niechwiej- tylko się nie chwiej. Wiatru nie ma!

skorpion 23.11.2014 18:25 zgłoś nadużycie

Nie chcę dawać Niechwiejowi szansy i patrzeć czy sobie poradzi czy nie. To nie jest zabawa w piaskownicy żeby sprawdzać czy ktoś potrafi ulepić ładną babkę w ciągu czterech lat, czy nie. A jak nie potrafi to go rozliczymy i wywalimy, ale to co zdąży zepsuć przez ten czas to już pozostanie zepsute. Co do Kasperka, to ten człowiek nieustannie gdzieś kandyduje. Raz do gminy, raz do powiatu, raz do parlamentu, raz na burmistrza. Nudzi mi się już patrzeć na jego plakaty wyborcze, a przecież znowu niedługo wybory prezydenckie a potem parlamentarne. Strach się bać ile Kasperków znowu będzie wszędzie wisieć. No to jak to jest? Na wszystkim się chłopak zna i wszystko potrafi robić? Przypuszczam, że wątpię. Reasumując, Kosowski nie ma godnego przeciwnika.

Kera 23.11.2014 10:48 zgłoś nadużycie

Było ogólne ble, ble. Niechwiej nie ma pojęcia, co by Go ewentualnie czekało. Nic, ale to nic konkretnego nie powiedział. Skompromitował się ze znajomości ziemniaków po cabańsku. O komunikacji banały i nie ujął zagadnienia w kierunku Krakowa. Kosowski- spokojnie i rzeczowo.Kasperek byłby zdecydowanie lepszym partnerem w debacie- miał bowiem program. Jestem obiektywny, więc trochę żal, że nic nowego nas raczej nie czeka. Nie ma rewolucji myślowej przekształconej w przyszłe efekty.

ewik 23.11.2014 10:36 zgłoś nadużycie

Zdaję sobie sprawę ze jak Niechwiej zostanie burmistrzem to nie będzie jak w bajce,ale trzeba mu dać szansę,a za 4 lata go rozliczymy.A co zrobił Kosowski przez 12 lat rządów? Stworzył swoje państwo w państwie.Kto jest blisko niego wie o co chodzi... Chce zmnIejszyć bezrobocie,a co do tej pory zrobił? NIC-tylko jego partyjni koledzy mają po kilka posad,a członkowie ich rodzin znajdują zatrudnienie mimo niekompetencji Chce przyciągnąć ludzi do zamieszkania w Chrzanowie. A co do tej pory zrobił? NIC .Za jego rzadów Chrzanów stał sie drogim miastem do mieszkania / wysokie podatki i opłaty/

skorpion 23.11.2014 00:15 zgłoś nadużycie

Co kto robi, jego rzecz. Każdy ma wolną wolę i może głosować na kogo chce. Takie debaty są zawsze sztuczne i bez sensu. Gratuluję Ci jednak nadziei, że jak Niechwiej zostanie burmistrzem, to wszystko będzie jak w bajce. Dobre pytanie zadał mu Kosowski. Jak ma zamiar rządzić skoro nie ma w Radzie Miejskiej żadnego przedstawiciela swojego ugrupowania? Też mnie to ciekawi.

ewik 22.11.2014 23:55 zgłoś nadużycie

Obydwaj kandydaci wypadli żle ,ale nieco lepszy był p.Niechwiej dlatego na niego zagłosuję. Głos na Kosowskiego to głos na chrzanowską sitwę. Układy ,układziki , praca dla swoich...to rządy tego pana

skorpion 22.11.2014 23:49 zgłoś nadużycie

No dziwne, że na innych debatach dało się usiąść normalnie i po ludzku przy tym okrągłym stole. To, jak ktoś usiadł jest oczywiście istotne, bo pokazuje co to za człowiek. Nie chcę takiego burmistrza, który nie potrafi się zachować, okazuje lekceważenie swojemu przeciwnikowi, wszystkim obiecuje wszystko nie mając przy tym żadnego pojęcia o pracy w samorządzie.

pecia1712 22.11.2014 23:04 zgłoś nadużycie

Bo nie chce patrzeć na Kosowskiego jak wielu chrzanowian, a tak poważnie to masz owalny stół. Serio interesuje Was kto jak usiadł? Ważne, że do stołka nie przyrósł. Brak części odpowiedzi u Pana R.K. np. co z tym transportem do Krakowa? Targ przenieść i kleparz zrobić? Już widzę jak Ci ludzie mają na czynsz skoro po podstawowe produkty chodzi się do marketów.

skorpion 22.11.2014 22:51 zgłoś nadużycie

Dlaczego P.Niechwiej siedzi tyłem do P.Kosowskiego - co to za maniery?