Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Ludzie skarżą się na złodziejstwo w Chrzanowie

22.05.2023 09:00 | 10 komentarzy | 7 629 odsłon | Łukasz Dulowski
Weług mieszkańców osiedla Stara Huta w Chrzanowie, jest sporo do zrobienia w tej części miasta, jeśli chodzi o poprawę bezpieczeństwa.
10
Ludzie skarżą się na złodziejstwo w Chrzanowie
Zebranie mieszkańców osiedla Stara Huta w Chrzanowie. Od lewej: burmistrz Robert Maciaszek, Szymon Wyrwik z Wodociągów Chrzanowskich, st. sierż. Kamil Wajda, mł. asp. Marek Głowacz i przewodniczący osiedlowej rady Marcin Wrzeszcz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Odkąd są wyłączane uliczne latarnie w godzinach nocnych, to w rejonie Oświęcimskiej pojawiają się dziwne osoby. Chodzą z latarkami, psy ujadają. Obok mojej posesji znajduje się opuszczony dom, w którym nie ma już ani jednej części metalowej. Wszystko jest rozkradane. U sąsiada zniknęło rusztowanie - relacjonował podczas zebrania mieszkańców Marcin Wrzeszcz, przewodniczący Rady Osiedla Stara Huta.

- Wyłączanie oświetlenia w nocy sprzyja złodziejom - padł głos z sali.

- Jako dzielnicowy mogę napisać pismo do kierownika ogniwa patrolowo-interwencyjnego, żeby zlecał kontrole również w nocy - zadeklarował st. sierż. Kamil Wajda.

Więcej na temat problemów na osiedlu Stara Huta w Chrzanowie przeczytacie w aktualnym wydaniu „Przełomu", dostępnym również w wersji elektronicznej.