Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

24.09.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 826 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 11:37

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Zabawa dla dzieci "Moja ulubiona książka"
Gabriel ze swoją ulubioną książką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gabriel Mielcarek z Trzebini napisał do nas za zgodą mamy, Agnieszki Wrońskiej-Mielcarek:

- Moją pierwszą ulubioną książeczką była bajka pt. "Prosiaczek". Mama czytała mi ją wiele razy. Kiedy nauczyłem się czytać, przeczytałem wszystkie części książki odpowiadającej o przygodach chomika Hubercika. Bardzo, bardzo mi się podobało. Teraz czytam serię Magiczne Drzewo, którą napisał Andrzej Maleszka, a wydał Znak Emotikon. Moja mama kocha czytać książki, a genów nie da się oszukać.

Gabriel otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom"