Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Zmiany w policji w Alwerni i Libiążu

11.05.2020 17:02 | 0 komentarzy | 6 036 odsłon | Agnieszka Filipowicz

Michał Gamrat, szef powiatowej policji w Chrzanowie dokonał zmian na stanowiskach komendantów komisariatów w Libiążu i Alwerni.

0
Zmiany w policji w Alwerni i Libiążu
Renata Kadłuczka i Grzegorz Tuligłowicz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Renata Kadłuczka objęła stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Libiążu. Z kolei stery alwerniańskiego komisariatu przejął podkom. Grzegorz Tuligłowicz.
Co zdecydowało o awansie? M.in. przygotowanie merytoryczne kandydatów i dobra ocena ich dotychczasowej pracy na kierowniczych stanowiskach.

Komisarz Renata Kadłuczka, obecnie komendant Komisariatu Policji w Libiążu, służbę rozpoczęła 20.11.2000r. Początkowo jako policjantka KMP w Krakowie. 16 maja 2009r. została kierowniczką Referatu d/s z Przestępczo-ścią Przeciwko Mieniu VII KP w Krakowie. Od kwietnia 2015 roku - kierowniczka Referatu Dochodzeniowo-Śledczego II Wydziału Kryminalnego KP VII w Krakowie. W marcu 2019 zaczęła pełnić funkcję dyżurnej Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. W styczniu tego roku powierzono jej obowiązki zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Libiążu. W maju objęła funkcję szefa libiąskiego komisariatu.

Podkomisarz Grzegorz Tuligłowicz rozpoczął pracę w policji w 1996 roku Początkowo - w oddziałach prewencji we Wrocławiu. Potem - w Środzie Śląskiej w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. W chrzanowskiej komendzie rozpoczął karierę od pracy dzielnicowego. Był kierownikiem ogniwa interwencyjnego w Libiążu. W 2016 rok objął funkcję zastępcy KP w Libiążu.