Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Kolektory później, nie tylko przez epidemię

16.04.2020 15:30 | 2 komentarze | 2 823 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Wciąż toczy się postępowanie przetargowe dotyczące dostawy i montażu, m.in. w gminach powiatu chrzanowskiego, instalacji odnawialnych źródeł energii.

2
Kolektory później, nie tylko przez epidemię
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Jeden z oferentów złożył właśnie odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej i trwa wyznaczenie terminu rozprawy. Należy się spodziewać, że oferenci, którzy zostaną wykluczeni z przyczyn nie spełnia warunków technicznych, również takie odwołanie złożą - informują urzędnicy z Babic.

Przypomnijmy, że w projekcie montażu odnawialnych źródeł energii wartym ponad 50 mln zł i dofinansowanym z pieniędzy unijnych uczestniczy 10 gmin. To: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia.

- W związku z obecną sytuacja dotyczącą ogłoszonego stan zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju i wynikającymi z tego obostrzeniami, wszystkie działania związane z audytami zostały wstrzymane do czasu kiedy możliwe będzie ponowne bezpieczne, zarówno dla mieszańców jak i wykonawcy wejście na obiekty mieszkalne - informują w Babicach.